O nas

Szkoła nurkowania „AQUADiVE” z siedzibą w Warszawie powstała w 2011 roku z zamiłowania do nurkowania. Swoją przygodę z nurkowaniem rozpocząłem w 2006 roku w Polsce pierwszy raz zanurzając się na Mazurach. Od tego czasu nurkowanie stało się moją pasją. Wiedziałem, że świat podwodny jest piękny i muszę to zobaczyć. Żeby nie tracić czasu od razu w kwietniu zrobiłem podstawowy kurs nurkowania tak by najbliższe wakacje, które wcześniej zaplanowałem w Egipcie spędzić wod wodą nurkując i nie tracąc na miejscu czasu na kurs. Kolejny wyjazd do Egiptu był to już wyjazd na safari nurkowe. Warto w Polsce zrobić kurs nurkowy, ale oczywiście zaplanowany wyjazd w ciepłe kraje to wcale nie jedyny powód :)

Od razu pokochałem uczucie stanu nieważkości oraz panujący dookoła spokój pod wodą. Od zawsze lubiłem robić zdjęcia więc szybko zaprzyjaźniłem się z wodoodpornym aparatem :) Byłem zaczarowany podwodnym światem (i wciąż jestem). Później zainteresowały mnie wraki, zacząłem kręcić filmy i ekslporować nowe miejsca nurkowe.

Chciałbym podzielić się z Wami tą pasją, doświadczeniem i zaprosić do nas na kursy nurkowania. Nurkowanie to sport, który można z powodzeniem uprawiać wraz ze znajomymi. Wspólne wypady ze znajomymi nad jezioro to świetny sposób na spędzenie aktywnie wolnego czasu. Wszystkie szkolenia odbywają się w systemie PADI. To największa organizacja nurkowa na świecie. Badania wykazały, że aż 75 procent nurków na całym świecie jest związanych właśnie z tą organizacją. Poprzez wieloletnie doświadczenia oraz wystandaryzowane szkolenia, na które składają się zajęcia basenowe, wykłady i nurkowania na wodach otwartych, system stał się bezpieczny i przyjazny dla każdego w wieku od 10-tego roku życia. Zajmujemy się również sprzedażą sprzętu nurkowego oraz organizacją wyjazdów nurkowych.

DLACZEGO WARTO SIĘ U NAS SZKOLIĆ?

  • Nauka innych to dla nas pasja. Każde szkolenie traktujemy jak wspaniałą przygodę, a każdy uczestnik kursu będzie miał tyle czasu ile będzie potrzebował do opanowania wszystkich niezbędnych umiejętności nurkowych. Szkolenie to nie nudny wykład, ale ciekawe i oryginalne doświadczenie zarówno dla każdego uczestnika jak i dla nas
  • Pracujemy dla ludzi i z ludźmi, co jest dla nas podstawową wartością, dlatego po każdym szkoleniu oferujemy indywidualne konsultacje uczestników z instruktorem (oczywiście wszystko w ramach jednej ceny!)
  • Zapewniamy bezpieczne warunki nauki
  • Nasi absolwenci mają zniżki na zakup sprzętu nurkowego
  • Zajęcia teoretyczne oraz basenowe odbywają się w Deepspot, który jest najlepszym miejscem w Polsce do prowadzenia szkoleń nurkowych (temperatura wody 32-34 stopnie, głębokość 45m i 45cm!)
  • Naszym kursantom oferujemy nieoprocentowany system ratalny

JAK SIĘ ZAPISAĆ?

Zapisy na szkolenia prowadzimy telefonicznie i mailowo. Po umówieniu się na konkretny termin kursu prosimy dokonać wpłaty zadatku w wysokości 300 PLN. Wpłata jest odliczona od kosztu kursu i jest bezzwrotna. Osoby, które z jakiś powodów nie będą mogły uczęszczać na kurs w wybranym przez siebie terminie, mogą odbyć/dokończyć szkolenie w ciągu jednego roku.

GDZIE PROWADZIMY SZKOLENIA?

Zajęcia teoretyczne oraz basenowe odbywają się w najgłębszym basenie w Europie Deepspot. Deepspot to zawsze doskonała pogoda, przejrzysta i ciepła woda, idealne warunki do nurkowania. Do tego głębia, wrak i jaskienie. Idealne miejsce dla osób początkująych i doświadczonych nurków. Wody otwarte najczęściej prowadzimy w dwóch urokliwych miejscach do nurkowania: na Mazurach (jezioro Świętajno) lub w Via Sport Diving Marina Koparki w Jaworznie (teren dawnego kamieniołomu "Gródek"). Szkolenia prowadzimy też na terenie całego kraju jak również po za granicami.

KIEDY ODBYWAJĄ SIĘ ZAJĘCIA?

W przypadku zajęć teoretycznych termin spotkań ustalany jest wspólnie z kursantami. W przypadku zajęć basenowych również kursanci określają, w jakich terminach (oczywiście zaproponowanych przez instruktora) mogą odbyć się zajęcia. Zazwyczaj są to godziny popołudniowe lub wieczorne. Zajęcią teoretyczne i basenowe prowadzone są również w weekendy.

Jacek Koryciński

PADI Master Scuba Diver Trainer #265176
Emergency First Response Instructor
Specialty Instructor

Prawie każdą wolną chwilę spędza pod wodą. Otwarty, towarzyski, kocha "zarażać" nowe osoby pięknem podwodnego świata. W nurkowaniu lubi eksplorować wraki, nieznane miejsca. Rzadko rozstaje się z aparatem fotograficznym, z którym nurkuje od zawsze. Wieczny optymista. Prócz nurkowania interesuje się między innymi rajdami samochodowymi, IT.

Jacek Koryciński

Magdalena Czemko

PADI Divemaster

Nurkuje od zawsze - woda to jej żywioł. Nurkowanie to jej pasja, dzięki której może oderwać się od dnia codziennego. Prócz nieocenionej pomocy przy prowadzeniu szkoleń zajmuje się wszystkim po trochu. Uwielbia nocne nurkowanie, side mount oraz nurkowania ze skuterem podwodnym.

Magdalena Czemko

AQUADiVE Jacek Koryciński
ul. Bursztynowa 7C, 05-552 Łazy
Numer konta: 50 1140 2004 0000 3602 7390 4374 (mBank)