Kursy

PADI - Professional Association of Diving Instructors to wiodąca na świecie organizacja nurkowa zrzeszająca Divemasterów, Instruktorów PADI oraz centra nurkowe. Powstała w 1967 roku w Stanach Zjednoczonych. Jako pierwsza wprowadziła łatwy, bezpieczny, modułowy system szkolenia oparty na standardach, popularyzując ten sport na całym świecie. Dzięki naciskowi na bezpieczeństwo, standaryzację szkolenia oraz reklamowaniu nurkowania jako świetnego sposobu na spędzanie wolnego czasu jest obecnie największą i najbardziej popularną organizacją.

Członkowie PADI wydają około 1.000.000 certyfikatów rocznie. Organizacja zrzesza ponad 128,000 członków i działa w ponad 186 krajach. Materiały dydaktyczne są przetłumaczone na ponad 26 języków. Ponad 70% certyfikatów nurkowych nadawanych na świecie to certyfikaty PADI.

Certyfikat nurkowy

Chciałbyś nauczyć się nurkować? Trafiłes we właściwe miejsce.

Lekcje nurkowania otwierają drzwi do nowych przygód i niesamowitych spotkań ze zwierzętami. Pod koniec kursu zobaczysz naszą planetę oceanów nowymi oczami.

Jak zacząć?

Jeśli chcesz po prostu spróbować nurkowania zapraszamy do udziały w programi Odkryj nurkowanie w basenie z opcjonalnym nurkowaniem na wodach otwartych. Jest to szybki i łatwy sposób aby dowiedzieć się czy podaba Ci się nurkowanie, ale nie jest to certyfikowany kurs.

Certyfikat nurkowy znany również jako Open Water Diver pozwala na nurkowanie w dowolnym miejscu na świecie. Podobnie jak prowadzenie samochodu nurkowanie wymaga specyficznej wiedzy, umiejętności i treningu. Certyfikat PADI Open Water Diver pozwala na poszukiwanie przygód wszędzie tam, gdzie jest woda.

Pani Courses