Każda pora jest dobra na wejście do wody ;)

Open Water Diver (OWD)

Odkryj nurkowanie - Discover Scuba Diving (DSD)

Co nas wyróżnia - dlaczego warto z nami nurkować

Nauka innych to dla nas pasja. Każde szkolenie traktujemy jak wspaniałą przygodę, a każdy uczestnik kursu będzie miał tyle czasu, ile będzie potrzebował do opanowania wszystkich niezbędnych umiejętności nurkowych. 

Szkolenie to nie nudny wykład, ale ciekawe i oryginalne doświadczenie zarówno dla każdego uczestnika jak i dla nas. 

Pracujemy dla ludzi i z ludźmi, co jest dla nas podstawową wartością, dlatego po każdym szkoleniu oferujemy indywidualne konsultacje uczestników z instruktorem (oczywiście wszystko w ramach jednej ceny!). 

Zapewniamy bezpieczne warunki nauki, a nasi absolwenci mają zniżki na zakup sprzętu nurkowego. 

Szkolimy w Polsce i za granicą, w grupa do 4 osób i indywidualnie. Zajęcia teoretyczne oraz basenowe ustalamy indywidualnie. Naszym kursantom oferujemy nieoprocentowany system ratalny. 

Jeśli zawsze marzyłeś o nurkowaniu czy odkrywaniu nowych przygód ten kurs jest dla Ciebie. Kurs PADI Open Water Diver jest najpopularniejszym kursem nurkowym na świecie. Dzięki temu szkoleniu już miliony ludzi poznało świat podwodny.

Spodobało Ci się nurkowanie? Chcesz poszerzyć swoje umiejętności? Kurs PADI Advanced Open Water Diver to kolejny krok na drodze edukacji nurkowej. Teraz kiedy już opanowałeś podstawowe umiejętności czas pogłębić wiedzę.


Oprócz pogłębienia dotychczasowej wiedzy i umiejętności, ten kurs da Ci szansę na poznanie technik i sposobów zapobiegania problemom tym pod wodą oraz i tym na powierzchni wody. Pod koniec tego kursu prawdopodobnie uznasz, że jest on najlepszy z dotychczasowych w jaki miałeś okazję uczęszczać.

Pływanie w suchym skafandrze dla wielu nurków to poznawanie nurkowania od nowa. Dlatego pierwsze zajęcia to nauka korzystania z suchego skafandra w wodach zamkniętych. Zapoznasz się z technikami potrzebnymi do nurkowania w skafandrze oraz zobaczysz jakie ma zalety.


Pływalności uczyłeś się już na innych kursach, jednak każdy nurek musi tę umiejętność rozwijać, udoskonalać i utrwalać. Dlatego oprócz częstego nurkowania, które daje Ci praktykę, polecamy ten kurs jako sposób przyspieszenia swojego rozwoju.

Piękne miejsca nurkowe, takie jak wrak, ściana skalna porośnięta koralami czy wąwóz czasem są po prostu głęboko. Aby do takich miejsc móc popłynąć warto nauczyć się jak takie nurkowanie zaplanować i przeprowadzić bezpiecznie.