O nas

Szkoła nurkowania „AQUADiVE” z siedzibą w Warszawie powstała w 2011 roku z zamiłowania do nurkowania. Swoją przygodę z nurkowaniem rozpocząłem w 2006 roku w Polsce pierwszy raz zanurzając się na Mazurach. Od tego czasu nurkowanie stało się moją pasją. Chciałbym podzielić się z Wami tą pasją, doświadczeniem i zaprosić do nas na kursy nurkowania. Nurkowanie to sport, który można z powodzeniem uprawiać wraz ze znajomymi. Wspólne wypady ze znajomymi nad jezioro to świetny sposób na spędzenie aktywnie wolnego czasu. Wszystkie szkolenia odbywają się w systemie PADI. To największa organizacja nurkowa na świecie. Badania wykazały, że aż 75 procent nurków na całym świecie jest związanych właśnie z tą organizacją. Poprzez wieloletnie doświadczenia oraz wystandaryzowane szkolenia, na które składają się zajęcia basenowe, wykłady i nurkowania na wodach otwartych, system stał się bezpieczny i przyjazny dla każdego w wieku od 10-tego roku życia. Zajmujemy się również sprzedażą sprzętu nurkowego oraz organizacją wyjazdów nurkowych.

Dlaczego warto się u nas szkolić?

  • Nauka innych to dla nas pasja. Każde szkolenie traktujemy jak wspaniałą przygodę, a każdy uczestnik kursu będzie miał tyle czasu ile będzie potrzebował do opanowania wszystkich niezbędnych umiejętności nurkowych. Szkolenie to nie nudny wykład, ale ciekawe i oryginalne doświadczenie zarówno dla każdego uczestnika jak i dla nas
  • Pracujemy dla ludzi i z ludźmi, co jest dla nas podstawową wartością, dlatego po każdym szkoleniu oferujemy indywidualne konsultacje uczestników z instruktorem (oczywiście wszystko w ramach jednej ceny!)
  • Zapewniamy bezpieczne warunki nauki
  • Nasi absolwenci mają zniżki na zakup sprzętu nurkowego
  • Zajęcia teoretyczne oraz basenowe odbywają się w Ośrodku Sportu i Rekreacji na ulicy Marcina Kasprzaka 1/3 w Warszawie, który jest doskonałym miejscem do prowadzenia szkoleń nurkowych
  • Naszym kursantom oferujemy nieoprocentowany system ratalny

Jak się zapisać?

Zapisy na szkolenia prowadzimy telefonicznie i mailowo. Po umówieniu się na konkretny termin kursu prosimy dokonać wpłaty zaliczki w wysokości 200 PLN. Zaliczka jest odliczona od kosztu kursu i jest bezzwrotna. Osoby, które z jakiś powodów nie będą mogły uczęszczać na kurs w wybranym przez siebie terminie, mogą odbyć/dokończyć szkolenie w ciągu jednego roku.

Gdzie prowadzimy szkolenia?

Zajęcia teoretyczne oraz basenowe odbywają się w Ośrodku Sportu i Rekreacji na ul. Marcina Kasprzaka 1/3 w Warszawie. Wody otwarte prowadzimy w dwóch urokliwych miejscach do nurkowania: na Mazurach (jezioro Świętajno) lub w Krakowie (kamieniołom Zakrzówek). Szkolenia prowadzimy też na terenie całego kraju jak również po za granicami kraju.

Onas2 Onas1 Onas3

Kiedy odbywają się zajęcia?

W przypadku zajęć teoretycznych termin spotkań ustalany jest wspólnie z kursantami. W przypadku zajęć basenowych również kursanci określają, w jakich terminach (oczywiście zaproponowanych przez instruktora) mogą odbyć się zajęcia. Zazwyczaj są to godziny popołudniowe lub wieczorne. Zajęcią teoretyczne i basenowe prowadzone są również w weekendy.

Kadra

Jacek Koryciński Jacek
PADI Master Scuba Diver Trainer #265176
Emergency First Response Instructor
Specialty Instructor
Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Prawie każdą wolną chwilę spędza pod wodą. Nurkowanie to jego pasja, dzięki której może oderwać się od dnia codziennego. Otwarty, towarzyski, kocha "zarażać" nowe osoby pięknem podwodnego świata. W nurkowaniu lubi eksplorować wraki, nieznane miejsca. Uwielbia nocne nurkowanie, side mount oraz nurkowania ze skuterem podwodnym. Rzadko rozstaje się z aparatem fotograficznym. Wieczny optymista.