• Start
  • Kursy
  • Emergency First Response (EFR) - kurs pierwszej pomocy przedmedycznej

Emergency First Response (EFR)

Codziennie zdarzają się wypadki na ulicach, w pracy, w domu. Może to właśnie Ty znajdziesz się w sytuacji, w której będziesz musiał udzielić drugiej osobie pomocy.

Ten kurs nie jest przeznaczony tylko dla nurków. To kurs dla każdego, kto chce nauczyć się udzielać pomocy. Kurs składa się z trzech części: wstępna pierwsza pomoc, drugorzędna pierwsza pomoc oraz pierwsza pomoc dla dzieci. Poznasz techniki udzielania pierwszej pomocy i przećwiczysz je podczas zajęć praktycznych na manekinie. Dowiesz się jak wykonywać sztuczne oddychanie i masaż serca. Poznasz najnowsze wytyczne dotyczące technik resuscytacji. Nauczysz się jak zadbać o własne bezpieczeństwo w sytuacji niesienia pomocy innym.

efr

Po ukończeniu tego kursu otrzymasz certyfikat międzynarodowej organizacji EFR ważny przez 24 miesiące. Będziesz miał także uprawnienia do użycia automatycznego defibrylatora AED.

Udzielanie pierwszej pomocy nie jest tak skomplikowane jak mogłoby się wydawać. Nie bądź bezradny - naucz się pomagać ludziom!

Koszt kursu:

  • 400 PLN

Cena zawiera:

  • certyfikat EFR

Jeśli masz pytania skontaktuj się z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..