DIVEMASTER

Kurs Divemaster to pierwszy krok do profesjonalnego nurkowania. Po tym kursie możesz zostać przewodnikiem podwodnym lub instruktorem, a może po prostu chcesz poszerzyć swoją wiedzę o nurkowaniu. Niezależnie jaka jest Twoja motywacja kurs Divemaster jest na pewno dobrym wyborem.

Kurs na pewno rozpoczniesz od poszerzenia swojej wiedzy teoretycznej. Poszerzysz swoją wiedzę o zagadnienia z zakresu fizyki i fizjologii nurkowania, sprzętu oraz teorii dekompresji. Każdy Divemaster musi nie tylko nauczyć się perfekcyjnie wszystkich umiejętności nurkowych, ale również wykonywania ich podczas nauki kursantów na kursie OWD. Dlatego na basenie będziemy szlifować wszystkie ćwiczenia: od oddychania partnerskiego, po wykonywanie wynurzenia awaryjnego, kończąc na umiejętnościach ratowniczych. Podczas zajęć basenowych będziesz miał też czas aby podnieść swoje umiejętności koordynacyjno-pływackie.

Tak przygotowany zaczniesz pomagać przy szkoleniach. Jako przyszły Divemaster będziesz asystował instruktorowi. Takie asystowanie na zajęciach basenowych i podczas zajęć na wodach otwartych przygotują Cię do prowadzenia własnych grup szkoleniowych.

dm

Koszt kursu:

 • 2000 PLN – kurs indywidualny
 • 1700 PLN – 2-4 osoby

Cena zawiera:

 • materiały dydaktyczne
 • sesje teoretyczne
 • sesje basenowe
 • nurkowania na wodach otwartych

Cena nie zawiera:

 • dojazdu
 • zakwaterowania i wyżywienia na wodach otwartych
 • certyfikatu PADI
 • składki rocznej do PADI

Najczęściej zadawane pytania:

 1. Jakie są wymagania wstępne by wziąć udział w kursie PADI Divemaster?
  Certyfikat PADI Advanced Open Water Diver oraz PADI Rescue Diver.
  Ukończone 18 lat.
  40 zalogowanych nurkowań.
  Ukończone szkolenie EFR w ciągu 24 miesięcy.
  Zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań do nurkowania wydane w ciągu ostatnich 12 miesięcy.
 2. Jak długo trwa kurs?
  Każdy uczestnik kursu będzie miał tyle czasu ile będzie potrzebował do opanowania wszystkich niezbędnych umiejętności nurkowych, jednak nie dłużej niż 12 miesięcy.
 3. Gdzie odbywają się zajęcia?
  Zajęcia teoretyczne oraz basenowe najczęściej odbywają się w basenie przy Al. Komisji Edukacji Narodowej 11 lub na ul. Kasprzaka 1/3. Wody otwarte prowadzimy w dwóch urokliwych miejscach do nurkowania: na mazurach (jezioro Świętajno) lub w Krakowie (kamieniołom Zakrzówek).
 4. Czy istnieje możliwość płatności za kurs w ratach?
  Tak. Oferujemy nieoprocentowaną ratalną spłatę. W celu uzyskania szerszych informacji skontaktuj się z nami.

Jeśli masz pytania skontaktuj się z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Tags: polecane kursy